החתונה של דניאל ומתן

אירוע כפרי של פעם בחיים

חתונת בוטיק במתחם אבנ׳ס בבית נחמיה

כשמתן ודניאל פנו אלינו בפעם הראשונה לערוך להם את חתונתם זה היה עוד לפני התפרצות הקורונה. מלכתחילה הם רצו לערוך חתונה צנועה עם המשפחה הקרובה אבל לא חשבו לרגע שכמה שבועות אחר כך כל עולם האירועים ישתנה לגמרי ועולם החתונות כבר לא יהיה מה שהיה וחתונות קטנות יהפכו למשהו שגרתי. לצערם התאריך המקורי של האירוע נפל ממש בזמן הסגר ולכן דחינו אותו שוב ושוב עד כי לא היה ברור אם הוא בכלל יתקיים. בסופו של דבר מצאנו חלון הזדמנויות בין הסגרים והצלחנו לקיים את האירוע. האירוע המקורי היה אמור להתקיים במושב בדרום הארץ בחצר של מקרים אך מגבלות מקום והגדלת מספר האורחים המוזמנים אילץ אותם למצוא מקום חדש במושב בית נחמיה במרכז הארץ, מקום גדול יותר שבנוי במיוחד לאירועים מהסוג הזה.

חתונה לא שיגרתית....

חתונה לא שיגרתית שארגנו מעכשיו לעכשיו בשבועיים שלושה בגלל הקורונה ובאמת קיבלנו מעטפת מלאה והרגשנו ממש חלק מהמשפחה, שהיה לנו על מי לסמוך ונהננו נורא….וקיבלנו המון מחמאות מכל האורחים. התפריט היה מאוד עשיר ומגוון ובאמת המון תודה. זה לא מובן מעליו היום במציאות שלנו לקבל שירות כזה. אנחנו ממליצים בחום לכל מי ששוקל, זה עסק שיקח אותכם מקצה לקצה….

נהננו המון, תודה, תודה רבה.

מתן ודניאל
נגן וידאו
דניאל ומתן תפריט

תפריט מותאם אישית

התפריט נבנה בהתאם לאירוע, לעונה ולטעם הזוג. התפריט היה עשיר מאוד ומבוסס על תבשילים בשריים אך זכה בהרבה מאוד תבשילים שאופייניים לאירועים חלביים כגון פסטות, דגים וסלטים. חשוב לציין שהאירוע היה כשר כמובן. באירוע היו 4 עמדות בופה שכל אחת מהם כללה מגוון תבשילים, להלן העמדות:

  • עמדת בשר
  • עמדת דגים
  • עמדת פסטה
  • עמדת סלטים

כמה פרטים חשובים...

עיצוב שולחנות שלנו – כלים אישיים ומרכז שולחן

ציוד נלקח דרך חברת השכרה חיצונית – אנחנו ניהלנו את האופרציה

היתה מפיקה לאירוע אבל רוב העיצוב היה שלנו

באירוע היה בר שתיה פסיבי (שירות עצמי), אקטיבי עם שני ברמנים ופינת קפה

חתונה מתן ודניאל
נועה דניס, קייטרינג לאירועים, בופה חלבי

קינוחים של ביסטרו צרפתי

כקונדיטורית שלמדה בבית ספר בינלאומי צרפתי תמיד קשה לי עם המחשבה להכין לאירוע קינוחי פרווה במיוחד חתונה אבל מצד שני זה תמיד מאתגר אותי להכין אותם ברמה של הקינוחים החלביים. 

גם לכם יש חתונה ואתם רוצים פרטים לגבי קייטרינג לחתונה >>

Call Now Button