חמישה טיפים שישדרגו את האירוע שלכם

כל אירוע הוא סיבה אמתית למסיבה. חתונה, ברית או בריתה, בר או בת מצווה, יום הולדת מיוחד או אפילו אירועים עסקיים. כל מי שמארגן את האירוע לבטח מעוניין שהאירוע שלו יהיה הכי מיוחד, הכי מקורי, זה שהאורחים ידברו עליו וישבחו אותו ולכן תהליך ההפקה והארגון כולל לא מעט מחשבה יצירתית על מנת למצוא את הרעיונות שמשדרגים את האירוע. כיום ידוע על כמה רעיונות שאנשים רבים עושים בהם שימוש באירועים שלהם והאורחים מעידים שאכן מדובר באפשרויות מיוחדות במינן שמשדרגות כל אירוע והופכות אותו להרבה יותר אישי ומעניין.

אילו חמישה טיפים עשויים לשדרג באופן משמעותי את האירוע שלכם:

  1. באופן כללי חשוב לדעת שכל חריגה מהנורמה המקובלת תהיה בגדר הפתעה נעימה עבור האורחים. כל מחשבה הסוטה מהדרך המקובלת לארגן אירוע יכולה להיות מקורית ומעניינת – מיקום בחיק הטבע במקום באולם אירועים, בחירה של מנות קטנות ובלתי שגרתיות או בחירה של תכנית אומנותית שהאורחים ייקחו בה חלק פעיל.
  2. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להוסיף אפקטים לאירועים, כלומר אטרקציות שונות המתאימות לשימוש באירוע על מנת להלהיב את האורחים ואת קהל המוזמנים. זכות אפקטים אלה דף ההתרגשות באירוע עולה, מתקבלת תפנית שאף אחד לא חשב עליה וכל מי שנוכח נהנה הרבה יותר.
  3. חשוב מאד שכל פרט או שירות שיהיו באירוע יהיה מותאמים לאופי הקהל, לסגנון עצמו של האירוע וכמובן לגילאים של מרבית האורחים. כאשר האורחים חשים בנוח, כלומר שהאירוע מתאים למי ולמה שהם – הם נהנים הרבה יותר מאשר לו היו מרגישים שאינם שייכים למקום.
  4. כדאי מאד שלא להתפשר על ספקי השירות שאמורים להגיע לאירוע. ישנם שירותים שאולי יהיו יקרים ולא הכרחיים – אך יתרמו רבות להנאה ולבילוי של המוזמנים ויתקבלו בהערכה רבה על ידי כל הנוכחים.
  5. כדאי לברר אילו פעולות מתאימות להיכלל באירוע במדובר וזאת על ידי התייעצות עם מי שארגן אירוע דומה בתקופה האחרונה. אנשים אלה יידעו למה מצפים האורחים וכך יהיה קל יותר גם להפתיע אותם, גם לארגן תכנית אומנותית שתתאים להם ותתקבל על ידם בהערכה וגם האירוע כולו יוגדר כהצלחה מסחררת.

שדרוג האירוע

למה בכלל הייתם רוצים לשדרג את האירוע שלכם? אין מחמאה גדולה יותר מזו של אנשים שהיו נוכחים באירוע כזה או אחר ולא מפסיקים לדבר על ההנאה בו למשך פרק זמן ארוך, גם לאחר שהאירוע נגמר. יתרה מזאת, כאשר אנשים נהנים במיוחד הם ירצו לזכור את הפרטים שמהם נהנו ולשחזר אותם באירוע פרטי משלהם, במידה והם יארגנו כזה בקרוב. הם ירצו שידברו על האירוע שלהם בדיוק באותה מידה כמו שהם שיבחו את האירוע שנהנו בו וכך בעצם תתחיל שרשרת של הנאה וכיף גדולים עבור אנשים בעלי תחומי עניין משותפים אשר מוזמנים בפרק זמן קצר לאירועים דומים ומהנים במיוחד.

כשם שאף אחד לא רוצה שהאירוע שלא יישכח, כך כל אחד יעדיף שאת האירוע שלו יזכרו כמה שיותר. שיספרו עליו בהתרגשות, שיעבירו הלאה את החוויות וכמובן יהיו עם תחושות של שמחה אם אפשר היה לחזור לאחור בזמן וליהנות באירוע שוב, מחדש. קשה מאד להמציא את הגלגל ולחשוב על רעיונות מקורים נוספים, יחד עם זאת – עולם ההפקה והארגון מתפתח ללא הרף וכל הזמן יש חידושים, שינויים או רעיונות שטרם נראו וכך אפשר לשלב מחשבות חדשות שישדרגו באופן מדהים את האירוע ויהפכו אותו למשהו מיוחד.

נועה דניס

נועה דניס

נועה דניס פיתחה את אהבתה למטבח בילדותה במושב קדרון. בוגרת בית הספר הגבוה לקולינריה – Le Cordon Bleu.
אחרי מסעותיה בעולם, פתחה נועה את חברת הקייטרינג המתגאה במטבח עם הפרודוקטים הטריים ביותר (מהגינה לצלחת) והטעימים ביותר.
נועה דניס